Linkler


Çayyolu Seren Sürücü Kursu:
Ankara Ümitköy Yaşamkent Sürücü Kursu Ümitköy Direksiyon Dersi, Yaşamkent sürücü kursu, Çayyolu Sürücü kursları, Bağlıca Sürücü Kursları, Çankaya Sürücü kursları...

2000 yılında başladığımız Seren Çayyolu Sürücü Kursu işletmeciliği faaliyetl

erimizde bugüne kadar yaklaşık 15.000’e yakın kursiyere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Bu faaliyetlerimiz kapsamında yeni sürücü kursu şubemiz olan SEREN Sürücü Kursumuzda Çankaya / Çayyolunda 2019 yılında eğitim faaliyetine başlamıştır.

Eğitim politikamız, her zaman kursiyerimizin güvenliği ve %100 memnuniyetini sağlamak üzere kurulmuştur. Bu kapsamda yapılan eğitim faaliyetlerimizde kursiyerlerimizin şehir trafiğinde güvenli araç kullanmayı öğrenene kadar olan eğitimleri tamamen kursumuz sorumluluğundadır.

-Kursumuzdaki eğitim kadromuz; Yıllarca bu mesleği icra etmiş kişiler arasından seçilmiş olup son derece profesyonel ve başarı odaklı çalışma prensibini benimsemiş olan direksiyon usta öğreticilerimizden oluşmaktadır.

Nezih bir ortamda ehliyetinizi alabilirsiniz. Seren Sürücü Kursu çeyrek asırlık tecrübesi ile sizlere en kaliteli hizmeti sunarak, kurumumuzdan ehliyet sahibi olarak mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlamak için çalışmaya hazırdır.

-Çayyolu Seren Sürücü Kursuna güvenerek bizi tercih edeceğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Çayyolu sürücü kursu olarak profesyonel eğitmen kadromuz ve otomatik vites veya manuel vites araçlarımız ile Ankara'nın en iyi sürücü kursu Seren Sürücü Kursu faaliyetlerine devam etmektedir.